Bestuur

Overzicht bestuursleden

Functie Naam Gsm E-mailadres
Voorzitter
Wedstrijdadministratie
Sponsoring
Jean Van Nuwenborg 0478 56 84 00  consulting.van.nuwenborg@telenet.be
Ondervoorzitster
Cafetaria
Mede-sportief verantwoordelijke Seniors
Textiel
Sandra De Witte 0472 22 68 97 sanedewit@hotmail.com
Secretaris
Kalenderopmaak
Ledenadministratie
Theo Gevers 0497 51 23 87 gethservices@gmail.com
Clubadviseur
Sportief verantwoordelijke Seniors
Mede-sportief verantwoordelijke Jeugd
Christophe De Vis 0476 65 08 15 christophe.devis@telenet.be
Communicatie
Events
Sportief verantwoordelijke Jeugd
Els Haverals  0475 84 70 16 els_haverals@hotmail.com
Administratief
Penningmeester
Erik Zonnekein 0477 46 88 07 ezonnekein@gmail.com
Kalenderopmaak
Ploegverantwoordelijken
Peter Vanderkelen 0473 88 17 33 peter.vanderkelen@telenet.be
Medisch verantwoordelijke
Sponsoring
Tom Peeters tom.peeters4@telenet.be
Youth officials
Materiaal
Ronny Silverans 0490 58 82 37  ronny.silverans@telenet.be
Advies Johan Deleu 0486 90 54 77 j.deleu@telenet.be

Clubinfo

Basketbal Club Opwijk vzw
Heiveld 65
1745 Opwijk

BTW Nr.: BE 0448.084.273
Rek. Nr.: BE74 7340 3968 2507