ND Leuven - Dames A

uitslag: 54-60

dinsdag 11 oktober

Zondag 9/10... geweldig spannende match gezien op Leuven... Maar met de 3 welverdiende punten naar huis gekomen. BCO startte met nieuwkomer Shanon in de basisvijf samen met de twin towers Tine en Tinneke, Mien en Bostoen.... Buiten de openingsscore van Leuven hun landelijke versterking moesten ze het onderspit delven! Alle hek van de dam bij de eerste wissel want daar was Kimbo.... de ene bom na de andere verschroeide de leuvense netten! Er stond geen maat op onze shooter! De reboundkrachtige, sterk spelende Tinneke heerste samen met Tine en Loes onder de borden! We waren sterk... braken bij momenten goed hun press... en liepen tot veertien punten verschil uit! De laatste minuten maakte we het door enkele balverliezen nog spannend... Een mooie prestatie alvast en 3 gouden punten op weg naar de titel als je het mij vraagt! Een zware klepper met een goed einde!

Morgen wordt Jasmien Verstraeten a.k.a. Mien (Machine) ;-) geopereerd aan haar knie. Door deze operatie zal ze 6 weken tot 3 maanden out zijn en dit betekent voor ons, BCO dames, dat we een geruime tijd onze captain en tevens een sleutelspeelster moeten missen op het veld! Naast het veld zullen we ongetwijfeld kunnen rekenen op haar steun! Met dit bericht wil ik in naam van de hele ploeg, inclusief onze fanclub, haar alvast een snel en zo goed als pijnloos herstel toewensen! Het zal zeker niet eenvoudig zijn om haar stil te doen blijven zitten, but busy Mienbee, we got tape and we're not afraid to use it! Good luck meid!

Kimbo

BBC Alsemberg- BCO

BCO kan nog eens overtuigend winnen en dit op het gigantische veld van de derde in de stand Alsemberg. Voor de start van de match zag het er even minder goed uit: Strid op vakantie, een paard stak een poot...sorry been voor Shanons deelname, Tinneke op halve kracht na de val van dinsdag en Mien die ook aan de kant bleef maar wel succesvol de taak van coach op zich nam evenals de verantwoordelijkheid om de refs af te leiden ivm onze licenties. De match wordt super ingezet en in aanval wierp de Jos zijn vruchten af. We speelden nog eens op ons niveau en brachten mooie basket! In defence gaat het vlot, al konden de 2 gekende zussen af en toe tegenprikken waardoor het gelijk opging in Q1. In Q2 schakelden we dan over naar een 3-2 zone defence en die bracht het spel van Alsemberg volledig in de war. We zouden het de rest van de match zo volhouden. We gaan met een bom on the buzzer met 11 punten voorsprong rusten. Een voorsprong die we niet uit handen geven want in defence en rebound wordt er geknokt en in aanval tonen we een knap samenspel. Julie knalt er een driepunter binnen en verzilvert haar chocoladetaart en Nath laat zich ook van haar snelste kant zien. Collectief een sterke match, doet deugd na een paar weken aanmodderen! Good job team! Kzen weer fier!